אותיות תלת מימד

 

לוגו החברה הוא הרושם הראשון בכל כניסה למשרד. הוא מסמל את ערכי החברה עבור עובדי החברה ולקוחותיה ומהווה חלק משמעותי מהשפה העיצובית של העסק שלכם.  שימוש בחומרים נכונים ובברק המתאים יעניקו לוגו מובחן שיפאר את המשרד ויעביר את המסר שלכם בדיוק כפי שאת רוצים.

קירות גראפיים

 

כולם מסכימים שסביבת עבודה נעימה מביאה לשיפור בהרגשת הלקוחות והעובדים. קירות גרפיים הם פתרון פשוט שיכול להביא לשינוי למהפך עיצובי בעלות אטרקטיבית ובזמן קצר. רוצים לשדרג את פינת הקפה עם צילום אווירה?  קירות גרפיים יכולים להיות הפתרון בשבילכם. קירות המשרד יכולים להפוך לחלק משמעותי משפת העיצוב של החברה שלכם. קירות גראפיים יכולים לשמש אתכם לביטוי של ערכי החברה, הצגת המוצרים או פשוט לרענן את האווירה במשרדים.  קירות גראפיים יכולים להיות מוצגים בכל צבע וגודל בהתאם לחלל החברה שלכם. אחרי שנסיים את עיטוף הקירות המשרד יתעורר לחיים חדשים!

שלטי מסך

הדור הבא של השלטים!

 

במקום שלטים סטטיים מאלומיניום, זכוכית או מדבקות אפשר לשדרג את חזות המשרד באמצעות שלטי מסך. שלטי מסך מאפשרים לכם להציג מידע גרפי משתנה ללא צורך בהתקנות פיזיות נוספות. שלטי מסך מושכים את תשומת לב המבקרים והלקוחות ומאפשרים לכם להציג בפניהם מגוון של תכנים דינמיים ומתחלפים.  אפקט ויזואלי חזק עוצמתי. מידע און ליין מתחלף. מעולה לפרזנטציות או למסכי התמצאות. עדכונים תכנים פשוט וקל מהמחשב האישי.

שלטי זכוכית

 

שלטי זכוכית משתלבים נהדר עם מגוון עיצובי פנים ורמות גימור ועל כן נפוצים באזורי קבלה של בנייני משרדים, שדות תעופה וגורדי שחקים.   שלט זכוכית הוא פתרון נהדר וקל למשרדך. בתמורה לעלות לא יקרה יחסית של לוח זכוכית מודפס והברגה דקורטיבית, תוכלו לשדרג את כניסת המשרד באמצעות שלט כניסה מהוגן ומרשים בגימור מבריק. אמצעי נהדר לתקשורת מותג של החברה בצבעים עשירים. אנחנו באופיקס מדפיסים ישירות על הזכוכית, ללא מדבקות או חלופות זולות. הזכוכיות שלנו מגיעות במגוון עיצובים כגון התזה בחול לקבלת מרקם אטום למחצה. שלטי הזכוכית זמינים במגוון גדלים ופשוטים להתקנה.

אביזרי נגישות

 

כל מבנה ציבורי או פרטי, זקוק למתקנים לטובת הנגישות הנוחה של ציבור הנכים ועיוורים.  אנו יודיעים להציע פתרונות אסתטיים ייחודיים שתואמים לדרישות הנגישות, לייצר ולהתקין את מרבית צרכי הנגישות באופן שתואם לדרישות התקנים ובבטיחות, וזו לאחר ניסיון ועבודה עם יועצי נגישות רבים וטובים. למשל שילוט שירותים מובלט, צביעת חניות נכים ורמפות, סימון זגוגיות נגד התנגשות, סימון טקטי של כפתורים ברצפה וכל דרישה של מורשה נגישות. מלבד כל אלה גם על שילוט ההכוונה הכללי לשמור על כללי הנגישות ולהיות מעוצב ביחס צבעים נכון, בגובה אות קריא ומורכב בגובה הנכון והחוקי.  כל זה ע”מ לאפשר ניראות ברורה נעימה ובטוחה.  בקצרה:  מציעים גם פתרונות לא סטנדרטיים וחוקיים, נסיון רב בהתקנת מוצרי נגישות ובהתקשרות עם מורשי נגישות, יצור עצמי של מוצרי השילוט והבטיחות.