"שילת שילוט" היא חברה המתמחה בעיצוב, תכנון, ייצור והתקנת שלטים לכל מטרה עבור בתי עסק, משרדים, מוסדות, רשויות ומפעלים. אנו דואגים לשילוט שלכם משלב הרעיון ועד תליית השלט, כך שאיתנו אתם יכולים להיות בראש שקט. בזכות הניסיון הרב והידע שלנו בתחום, אנו מציעים את פתרון השילוט הנכון ביותר עבורכם.

אנו מעצבים, מתכננים, מייצרים ומתקינים את כל סוגי השלטים: אותיות בולטות מוארות, קירות גראפיים, שילוט משרדי, שילוט פנים, לוגואים בתלת מימד ועוד. השלטים שלנו מיוצרים בגדלים שונים ועשויים ממגוון רחב של חומרים איכותיים כגון שלטי מתכת, שלטי עץ, שלטים מפרספקס (זכוכית אקרילית), שלטי אלומיניום, שלטי אנודייז, שלטי ניאון ושלטי לד, ושלטי נורות.

אנו מקפידים לעמוד בזמנים, להעניק יחס אישי לכל לקוח, ולבצע התקנה מקצועית בכל גובה שנדרש תוך שמירה על הבטיחות. בנוסף, אנו מטפלים בכל הנוגע לאישורים ורישיונות של התקנת השילוט מול גופי העירייה.

 

20180917_185346.jpg
x9.jpg
x0.jpg
דצמבר_2013_3150 - Copy.jpg
Graphic Design Workspace_edited.jpg

אנו דואגים לשילוט שלכם משלב הרעיון ועד תליית השלט, כך שאיתנו אתם יכולים להיות בראש שקט. בזכות הניסיון הרב והידע שלנו בתחום, אנו מציעים את פתרון השילוט הנכון ביותר עבורכם.

 

יכולות העיצוב והאסתטיקה הגבוהות של רונן, באות לידי ביטוי בשלטים המעוצבים בקפידה, תוך התאמה לזהות המותג של כל לקוח, לצרכים שלו ולמטרת השילוט.החברה שהחלה כעסק קטן בסלון ביתו של רונן, צמחה עם השנים. בעקבות הביקוש הרב לשלטים שלנו, החברה התפתחה וממוקמת כיום בסדנת גדולה במושב שילת שבחבל מודיעין. אנו מציעים את שירותינו לכל רחבי הארץ והגעה מהירה עד לבית העסק של הלקוח.

חברתנו הוקמה בשנת 2008 על ידי רונן אביטן. רונן החליט להקים את החברה מתוך הרצון לסייע לארגונים שונים להגשים את החזון שלהם, לסייע להם במיתוג עסקי ולהעניק חוויה טובה ללקוחות שלהם באמצעות שילוט.רונן נמשך תמיד לעולם העיצוב – הוא עבר הכשרה בבית ספר לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל ובפקולטה לאומנויות באוניברסיטת תל אביב, ועסק כמעצב במות ותפאורה לתיאטרון, קולנוע וטלוויזיה.